MargoFun.pun.pl - Forum o Margonem od graczy, dla graczy :)

Forum o Margonem od graczy, dla graczy!

Ogłoszenie

Witamy na Forum poświęconym grze Margonem. Forum jest stworzone od graczy dla graczy!!! Forum jest w trakcie budowy, w trakcie budowy zostanie zmieniona szata graficzna i wiele innych. Mimo to, możecie już postować i rejestrować się!!! Serdecznie zapraszamy:)

#1 2011-07-12 15:53:29

 The Medieval Hunter

Administrator

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 32
Punktów :   
Lvl postaci:: 101
Profesja:: Łowca
WWW

Zmiany na Forum

Witam serdecznie!

Tutaj będę informował was o zmianach jakie nastąpią, bądź nastąpiły na naszym Forum. Jest to temat, dzięki któremu możecie dowiedzieć się więcej.

12-07-2011

Na początek strona zmieniła łatkę, próbujemy kombinować coś ze stylem, który odpowiadałby Margonem, ale jak to na darmowym hostingu - dużego wyboru nie mam. Powstają nowe działy, Moderatorzy i MF wykonują poszczególne etapy pracy. Myślę, że około 20 lipca Forum będzie ukończone w etapie powstawania nowych działów, oraz zostanie zatwierdzony ostateczny Regulamin tej owej stronki. Jeżeli użytkownicy będą się rejestrować to sądzę, że satysfakcja z wykonywanej pracy bedzie jeszcze większa


Przed walką ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy mój hit zagraża twojemu życiu lub zdrowiu ^^

Offline

 
Forum MargoFun zostało utworzone przez ekipę pod naczelnym dowództwem osobnika o nicku The Medieval Hunter oraz z szeroką pomocą innych przyjaciół z Margonem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lo2konskie.pun.pl www.klanlegends.pun.pl www.kagura.pun.pl www.klasa6ce.pun.pl www.stratus-klub.pun.pl